Przeprowadzki

Przeprowadzki w Łodzi i województwie Łódzkim.

Przeprowadzki Łódź

Przeprowadzki Łódź

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów oraz firm lub instytucji w Łodzi i okolicach : Przeprowadzamy w całym województwie.

Bogaci w doświadczenie i zaplecze techniczne oferujemy Państwu nasze usługi.

Oferujemy przeprowadzki zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Obszar naszego działania to przede wszystkim województwo łódzkie, ale jesteśmy gotowi przyjąć każde zlecenie na terenie Polski (na specjalne życzenie możliwość wykonania usługi międzynarodowej).

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim niskie ceny, co w połączeniu z najwyższą jakością naszych usług daje to, czego Państwo szukacie – sprawnej, niedrogiej przeprowadzki.

Co jeszcze? Z pewnością wyjątkowa dbałość o Państwa rzeczy – bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wyjątkowo starannie obchodzimy się z Państwa dobrem, począwszy od ostrożnego zniesienia rzeczy, do bezpiecznego ulokowania ich na samochodzie. Podczas transportu mogą się zdarzyć sytuacje losowe, np. wypadek samochodowy dlatego posiadamy ubezpieczenie OC od przewożonych rzeczy. Staramy się być jak najbardziej elastyczni dla Państwa – jeśli tylko to możliwe, usługę wykonamy błyskawicznie.

Nasza oferta to m.in:
-przeprowadzki domów, mieszkań, biur, etc.
-transportem mebli, sprzętów RTV i AGD
-transportem materiałów budowlanych
-demontaż oraz montaż mebli
-zabezpieczenie przewożonych rzeczy folią , oraz zapakowanie Państwa rzeczy w kartony

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli jedyny możliwy termin dla Państwa to niedziela, nie stanowi to dla nas problemu, zrealizujemy przeprowadzkę w niedzielę. Możliwość zrealizowania usługi jest możliwa praktycznie o każdej godzinie, dostosujemy się do Państwa. Szanujemy naszego klienta dlatego jesteśmy zawsze punktualni. Przeprowadzkę chcemy zrealizować sprawnie, ale nie śpieszymy się niepotrzebnie. Nie pobieramy opłat za każdą rozpoczętą godzinę, ale za usługę, dzięki czemu mają Państwo pewność o naszej uczciwości i rzetelności.

Kamparts polecamy się 🙂

Comments are closed.