Łódź Częstochowa

czestochowa-przeprowadzki-kamparts

Transport i Przeprowadzki do Częstochowy:

 

 • Odległość z Łodzi do Częstochowy:
  około 130 km
 • Cena za transport z Łodzi do Częstochowy:
  1,50zł/km x 260 km = 390zł
  (liczba kilometrów w dwie strony)
 • Czas transportu:
  około 2 godz. - 3  godz.

Częstochowa wybiera się tam większość Polaków!

 

Miasto w południowej Polsce, w woj. śląskim, siedziba powiatu częstochowskiego. W latach 1975–1998 stolica województwa. Częstochowa, pomimo tego że znajduje się w granicach województwa śląskiego, historycznie, kulturowo i etniczne należy do Małopolski.
Zastanawiasz się czy Częstochowa to dobra lokalizacja? Może jesteś już zdecydowany, masz już kupione bądź wynajęte mieszkanie w tym mieście, ale nie wiesz jak zabrać się za organizację swojej przeprowadzki?

Częstochowa jest miastem powstałym w średniowieczu. Na przestrzeni wielu wieków w mieście zostały zbudowane liczne budowle, mające obecnie charakter zabytków i atrakcji turystycznych. Do najważniejszych z nich należą zabytkowe kamienice oraz układ urbanistyczny historycznych centrów Starej i Nowej Częstochowy oraz łączącej je Alei Najświętszej Maryi Panny. Najczęściej odwiedzanym z częstochowskich zabytków jest zespół klasztorny na Jasnej Górze, a turystyka z nim związana ruch pielgrzymkowy.

Potrzebujesz rady więc zadzwoń do nas !Wysłuchamy Twoich potrzeb i za darmo przedstawimy Ci wycenę Twojej przeprowadzki. Kamparts daje Ci także gwarancję, że cena przeprowadzki do Częstochowy lub lokalnej na terenie miasta nie ulegnie zmianom.

Dlaczego jesteśmy doskonałym wyborem jeżeli chodzi o Częstochowę?

 

Kamparts świadczy całościowe usługi przeprowadzek począwszy od bezpiecznego transportu aż po wnoszenie, rozpakowanie i odpowiednie ustawienie wszystkich Twoich rzeczy. Wykonamy całą usługę tak, abyś od razu w swoim nowym lokalu mógł się czuć się komfortowo. Przetransportujemy bezpiecznie także wszystkie przedmioty. Jeżeli chodzi o przeprowadzkę, zajmujemy się wszystkim tym, abyś Ty nie musiał się martwić! Warto nas wybrać jeszcze z  innych względów:

 

 • Bezpłatna wycena całego procesu przeprowadzki
 • Ubezpieczenie Twojego mienia
 • Jesteśmy zawsze punktualni
 • Niezmienna cena
 • Profesjonalna i doświadczona ekipa
 • Zabezpieczenia przedmiotów

kamparts-bus

Comments are closed.