Łódź Warszawa

transport-warszawa-kamparts

Transport i Przeprowadzki z Łodzi do Warszawy :

 

 • Odległość z Łodzi do Warszawy:
  około 130 kilometrów
 • Cena za transport z Łodzi do Warszawy lub odwrotnie :
  1,50zł/km x 260km* = 390zł
  (liczba kilometrów w dwie strony)
 • Czas trwania transportu:
  około 1,5 godz. - 2 godz. plus czas załadunku.

Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to w Warszawie nie mamy równej sobie konkurencji. Znamy doskonale wszystkie skrzyżowania i ulice Warszawy,od Białołęki aż po Ursynów. Dzięki tej właśnie wiedzy, jesteśmy zawsze na czas, pomimo często tworzących się w tym mieście korków. Szanujemy twój czas a co za tym idzie pieniądze. Czas to pieniądz ! Osoby z Warszawy dobrze o tym wiedzą.

Dlaczego Kamparts najlepszym wyborem na przeprowadzkę?

 

Spójrz tylko na nasze opinie i oceny w internecie. Jak żadna inna firma zadbamy o nawet najmniejsze szczegóły. Zaczynając od bezpłatnej wyceny, przez  zabezpieczanie i inwentaryzację rzeczy aż po rozpakowanie , wniesienie oraz ustawienie mebli czy montaż internetu w nowym lokum. Jesteśmy wszechstronni ,życie nie lubi schematów i zawsze jesteśmy przygotowani na wszystko! Dlaczego warto skorzystać z naszych usług, jeżeli przeprowadzasz się do lub z Warszawy:

 

 • Niezmienna cena
 • Bezpłatna wycena całego procesu przeprowadzki
 • Profesjonalna i doświadczona ekipa
 • Zabezpieczenia przedmiotów
 • Ubezpieczenie Twojego mienia
 • Jesteśmy zawsze punktualni

Dlaczego tak wiele osób wybiera Warszawę jako swoje centrum życiowe?

 

Warszawa jest stolicą naszego kraju i bezapelacyjnie daje największe możliwości rozwoju osobistego.  Jeżeli ktoś poszukuje miejsca, które jest pełne perspektyw to lepiej nie trafi. Dodatkowym atutem jest masa atrakcji jeśli lubisz miejsca tętniące życiem także nocą. Poszukujesz spokoju w zielonych, naturalnych klimatach? Warszawa da Ci to wszystko w jednym i o wiele więcej! Dla osób które nie były jeszcze w swoim życiu w Warszawie, muszą koniecznie poznać najważniejsze miejsca charakterystyczne miasta jak np.  Starówkę, Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie czy ikonę Stolicy – Pałac Kultury i Nauki. Dla spragnionych mocnych wrażeń polecamy szczególnie ulicę Mazowiecką, gdzie natłok klubów, barów i pubów będzie super rozrywką.

 

kamparts-bus

Comments are closed.